SpaTime jest marką najwyższej jakości produktów do pielęgnacji wody w wannach spa, whirlpool, jacuzzi. Marka została stworzona przez firmę Bayrol. Seria obejmuje pełną gamę produktów do pielęgnacji wody w wannach spa i wannach z hydromasażem, do utrzymania, czyszczenia wanien spa.

To co szczególnie wyróżnia serię SpaTime to kompletność oferty, która zaspokoi wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem wanny jacuzzi. Otrzymujemy wszystkie produkty do prawidłowej pielęgnacji wody - łagodna dezynfekcja przed każdym użyciem, oraz wzmocniona dezynfekcja chlorem raz w tygodniu; regulacja ph; czyszczenie wanny, czyszczenie orurowania i urządzeń wewnątrz, zapobieganie powstawaniu kamienia w urządzeniu i prawidłowe utrzymanie układu filtrującego przez długi czas.

Jakość produktów jest chwalona przez naszych klientów. Nic dziwnego, skoro środki SpaTime produkowane są przez niemiecką firmę Bayrol, która znana jest z wysokiej jakości chemii! Skuteczność środków do wanien spa widać już po pierwszym użyciu zaraz po napełnieniu wanny świeżą wodą. Woda jest krystaliczna i pozbawiona przykrych zapachów.