Geomembrana EPDM firmy Firestone to najlepszy materiał na oczko wodne lub staw.

Folia Firestone Aby stworzyć trwałe i przyjazne dla ryb oczko wodne, staw lub staw kąpielowy, trzeba rozpocząć od jego dna - stosując wysokiej jakości materiał izolacyjny.
Wykładzina gumowa Firestone Pond Liner opracowana przez wiodącą firmę w branży gumowej, łączy elastyczność i trwałość z łatwością instalacji. Dzięki temu mogą ją stosować zarówno amatorzy jak i profesjonaliści zakładający stawy.
Wykładzina Firestone Pond Liner to doskonała membrana hydroizolacyjna z syntetycznej gumy, będąca unikalnym połączeniem poniższych właściwości.

Charakterystyka folii EPDM firmy Firestone

  • Jest przyjazna dla środowiska - to chemicznie obojętny materiał o niskim wpływie na środowisko naturalne.
  • Jest przyjazna dla roślin - została opracowana specjalnie pod kątem przyjazności dla życia ryb i roślin.
  • Jest bardzo elastyczna - pozostaje elastyczna nawet w niskiej temperaturze (do -45 st. C), dzięki czemu można ją instalować przez cały rok.
  • Idealnie nadaje się do zbiorników o dowolnym kształcie.
  • Jest nadzwyczajnie rozciągliwa - wykładzina może wydłużać się ponad 300%, co umożliwia jej rozciągnie ponad obiekty wystające z podłoża bez groźby pęknięcia czy przebicia.
  • Jest niespotykanie trwała - posiada wybitną odporność na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, ozon i inne czynniki środowiska naturalnego. Ma to szczególne znaczenie na granicy lustra wody - tam wykładzina jest wystawiona na działanie różnych czynników